main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andres Kuusk malelaua taga. Alver Kivi

Andres Kuusk malelaua taga. Alver Kivi

Andres Kuusk mõttemängudes maailma kolmas

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
29.08.2017
20:50

Londonis toimunud mõttemängude olümpiaadil sai nende võistluste varasem neljakordne võitja Andres Kuusk seekord pronksmedali.

„Pigem olen natuke pettunud, sest mulluse võitjana on kõik peale kulla veidike pettumust valmistav, kuid samas olid kaks meest seekord lihtsalt peajagu üle, nii et midagi kripeldama ei jää,“ tunnistas viimasel päeval kaks alavõitu saanud Andres Kuusk, kellele sellest parema tulemuse saavutamiseks siiski ei piisanud.

Võitja James Heppel kogus 476, teine Ankush Khandelwal 471 ja kolmas Andres Kuusk 467 punkti. „Lines of actioni turniir oli ainus, millele võimalik näpuga näidata, kui otsida kirkamast medalist ilmajäämise põhjust, aga samas ei oleks ka ideaalne õnnestumine seal kulda andnud,“ märkis Andres Kuusk.

„Positiivne oli eelkõige esikoht quoridoris, kuna seda polnud ma varem kunagi võitnud ja favoriitide hulka ka ei kuulunud. Tase oli seekord tippude hulgas nagu tavaliselt, samad nimed on medaleid noppinud juba mitmeid aastaid.“

Nelja kuld ja ühe hõbemedali kõrvale esimese pronksmedali teeninud Andres Kuusk hindab tänavust pronksi tagasihoidlikuks, sest ootused olid kõrgemad. „Aga üldmulje võistlustest on siiski hea ja emotsioonid positiivsed,“ lausus ta.

„Ala jaoks oli tegu eduka turniiriga, kogu võistluse jooksul oli tavalisest rohkem meedia tähelepanu, dokumentaalfilmi meeskond oli kohal, kes filmis ja tegi intervjuusid. Ala edasise arengu jaoks oli seda väga vahva näha.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.