main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andres Kuusk. Erakogu

Andres Kuusk. Erakogu

Andres Kuusk Catanis maailma kuues

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
21.11.2022
13:13

Maltal La Valettes toimunud Catani maailmameistrivõistlustel sai Andres Kuusk 6. koha.

„See on olnud imeline aasta teine poolaasta,“ vahendab Andres Kuusk. „Kõigepealt mõttespordi viievõistluse (Pentamind) maailmameistrivõistluste võitmine, seejärel Catani Eesti meistri tiitli järgimine ja nüüd Catani maailmameistrivõistlustel 6. koht.“

Andres Kuusk on üsna kindel, et tal on olnud kõigist osalejatest ülekaalukalt kõige vähem treeningmänge (nad on ju kõik riigi meistrid), seega 6. koht 87-st on tema hinnangul päris hea. „Kaks top 6 kohta maailmameistrivõistlustel (ja pigem erinevatest distsipliinidest) on kindlasti palju rohkem, kui ma sellelt aastalt ootasin,“ lausus ta.

„Pärast paari ebaõnnestunud aastat arvasin juba, et olen liiga vana, et absoluutsel tipptasemel võistelda. Tundsin selgelt puudust teravusest, mis mul nooremana oli. Sel aastal tegin aga koostööd Asicsiga, et saada oma teravus tagasi tipptasemele ja see toimis. Need tulemused näitavad selgelt, kui palju aitab tipptasemel olla 100% terav ja keskendunud. Ma pole üheski mängus tugevam kui paar aastat tagasi, aga ma olen kindlasti teravam.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.