main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andre Nõmme esimesel päeval murdunud tüüriga. Erakogu

Andre Nõmme esimesel päeval murdunud tüüriga. Erakogu

Anre Nõmme jätkab esikümne piirimail

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
05.07.2019
08:15

Hispaanias toimuvatel parapurjetamise maailmameistrivõistlustel sõitis Anre Nõmme välja 14., 7. ja 7. koha.

“Teine päev läks nii ja naa,” vahendas Anre Nõmme. “Kõik kolm starti ebaõnnestusid, kuna olin liiga jänes ja ei kiirendanud õigeaegselt stardis – tulemuseks sõideti nii pealt, kui alt must mööda – mis tegi mind vihaseks ja kurvaks.”

Anre Nõmme sõnul olid ka valitsevad ilmaolud tema jaoks täitsa ebasobivad, sest tuult oli vaevu 2-3 m/s ja umbes meetrine laine. Teises sõidus oli start jälle metsas, aga ülejäänud sõidu jooksul suutis ta tuulepööramised enda kasuks keerata ja tulemuseks 7. koht.

Kolmas sõit oli teise koopia, kuid finišiliinil suutis ta kaks kohta maha mängida ja 7. koht. “Seega õppida on ikka palju veel,” leidis purjetaja.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.