main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andi Noot võistlustel. Erakogu

Andi Noot võistlustel. Erakogu

Andi Noot: olen aegade parimas seisus

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
04.04.2018
08:27

Uueks hooajaks valmistuv keskmaajooksja Andi Noot ütleb, et on nii mentaalselt, kui füüsiliselt aegade parimas seisus.

“Kõik mis ma teen teen Endli (Pärn) nimel,” märkis Andi Noot. “See on mulle motivatsiooniks, sest meil oli omavaheline kokkulepe ja see tuleb täita. Kui ma need eesmärgid ära teen, siis ütlen need välja ja koos Enn Sellikuga tahan need ka täide viia.”

Uue treeneri Enn Selliku juhendamisel on ettevalmistus kulgenud päris hästi. Andi Noodi sõnul on ta teinud eelnevatel aastatel vigu, kui oli metsas tööl, pingutas üle, oli väsinud ja ei jaksanud joosta.

“Sel aastal tulin ma metsast välja ning nüüd keskendun ainult jooksmisele ja lollustega ei tegele,” tõdes Andi Noot. “Olen enda kevaded kõik ära rikkunud ja tööga üle pannud, mõte on olnud metsas ja ei ole jooksule keskendunud. See aasta tõin end vägisi metsast välja.”

Varasema kevadlaagri on Andi Noot tänavu ära jätnud ja praegu treenib ta peamiselt Elva lähedal Laguja teel, mille peal ka Enn Sellik ise treenis ja oma ettevalmistuse tegi. Sellik võtab Nooda iga päev Tartust auto peale ja viib mägedesse treenima. “Seal on trass üles-alla ja Tartus asfaldi peal jooksmine ei ole see,” selgitas jooksumees.

“Nii Endel, kui Enn on vana kooli mehed, kes lollusi ja rumalusi ei kannata. Enn oli kõigega kursis, kuidas ma treenisin ja kui läksin Ennu juurde jutuga, et ta võiks minu treeneriks hakata, siis oli ta nõus, kuigi oli jooksust täiesti eemal, sest õpilased olid vigastatud või jooksmise ära lõpetanud. Nüüd näen, et selle kahe-kolme nädalaga on Ennule sära silma tagasi tulnud ja ta on täielikult pühendunud. Juba räägime, et meil on plaanid ja suvel tuleb panna.”

Esimese võistluse tahab Andi Noot teha 5. mail, kui Elvas on Eesti krossijooksu meistrivõistlused. Pärast seda läheb ta staadionile ja mai lõpus teeb Saksamaal avastardi. “Eesmärgid on samad, mis eelnevalt, ehk Eesti rekordid 1500 m, 2000 m ja miili jooksus ja kindlasti EM norm,” lausus Andi Noot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.