main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Alari Saar vastuvõtul. Alver Kivi

Alari Saar vastuvõtul. Alver Kivi

Alari Saar lõi käed Rakvere Võrkpalliklubiga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
10.06.2017
11:03

Mullu koos Rakvere Võrkpalliklubiga Balti liiga võitnud libero Alari Saar jätkab oma karjääri Lääne-Virumaa meeskonnas.

“Liitusin seepärast, et Rakvere on väga sümpaatne meeskond, fännid on suurepärased ja juhtkond samuti,” rääkis Alari Saar. “Tegelikult palju ei kaalunud, kas liituda või mitte, sest Saaremaaga oli selline 50/50 seis.”

Eesmärgid seab Alari Saar jätkuvalt ikka kõrgele. “Medalid, medalid on need mille järgi minnakse,” lausus libero. “Usun, et tuleb hea aasta, saame kokku korraliku pundi ja oleme arvestatav sats. Pärnuga mäng on kindlasti huvitav, tugev tiim, vend vastas, kindlasti teen kõik selleks, et Kevin ei saa ennast kindlana tunda minu vastu mängides. Saaremaaga tuleb kindlasti põnev kohtumine, vinge mängida ka Saaremaa publiku ees, kus huvilisi kindlasti jagub.”

Alari Saare vend Kevin Saar liitus uueks hooajaks Pärnu VK meeskonnaga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.