main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Alari Saar vastuvõtul. Irina Mägi

Alari Saar vastuvõtul. Irina Mägi

Alari Saar jätkab Rakveres

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
28.06.2018
08:26

Libero Alari Saar lõi taas käed Rakvere Võrkpalliklubiga, et mängida seal veel üks hooaeg ja aidata meeskonnal mõni medal võita.

„Ega muud võimalust ei olnud ka ja teistelt klubidelt pakkumisi ei olnud,“ rääkis oma kolmandat hooaega Lääne-Virumaa klubis alustav Alari Saar. „Rakverega on kõik asjad toiminud ja olen rahul. Tuumik jääb samaks ja sats tundub ka korralik kokku tulema. Mõne medali tahaks ikka ära võtta. „Saaremaa ja Tartu on kindlasti tugevamad sel hooajal ja nad panevad väga tugevad meeskonnad välja.“

Võrkpalli läheb Alari Saar sügisel väga hea füüsilise vormi pealt, sest on suvi läbi mänginud FC Kuressaare meeskonnaga Premium liigas. „Meistriliiga on teine asi ja tuleb ennast vormis hoida. Selliseid üritusi nagu jaanipäev ei saa endale igal nädalavahetusel lubada. Oktoobrini peaks saama ka jalgpallimängudel käia.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.