main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Aivi Auga võttis naiste tennisetiitli

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
08.09.2019
16:47

Kuressaare tennisekeskuses mängitud maakonna naiste tennisemeistrivõistlused võitis Aivi Auga.

Naiste turniiril osales kuus mängijat. Esimeses poolfinaalis võitis Maire Leedo Kristel Gulli 7:5, 6:3 ja teises Aivi Auga Leana Vahteri 6:1, 6:2. Pronksimängus võitis Kristel Gull Leana Vahteri 6:3, 6:2. Finaalis oli Auga Leedost parem 6:2, 6:1.

“Tulemus on üks, aga mängu täiesti oli ja kiidan vastast,” ütles Aivi Auga. “Kui tabelit vaadata, siis on kahjuks mänguplatsil peamiselt keskealised naisterahvad või kõige nooremad on vanuses 35 pluss. Kahju, et noorte osa just naiste poole pealt on väga tagasihoidlik.”

Aivi Auga ütles, et neid mängijaid on palju, kes teevad trenni oma lõbuks, aga võistelda nad ei soovi. “Mina olen lasknud oma õpilased suvepuhkusele ja tegevus on vaba. Aga nagu näha, et päris vabatahtlikult nad ei soovi tulla, aga sügisel on jälle korralikult platsis. Sellist isemängimist on suhteliselt vähe,” tõdes ta.

Aivi Auga märkis, et tennises on mängijaid palju, aga tippu jõuavad äärmiselt vähesed. “Saaremaal on tennises hetkel tüdrukutest vaid Grete Gull ja tagant kedagi peale ei ole tulemas. Samas noormeeste seis on siin ikka tunduvalt parem. Poisid on täna kõik meistrivõistlustel mänguplatsil.”

Aivi Auga sõnul ei saa salata, et tennis on meie inimestele võib-olla natuke kallis ja eks ta vajab tõelist pühendumist. “Tennis tundub olevat hästi tore mäng, aga selleni, et korralikult mängima hakata läheb ikka päris kaua aega,” selgitas treener.

“Ühe aastaga ikka mängijaks ei saa. Kui pead kolm-neli aastat vastu, siis võib juba midagi tegema hakata. Kahjuks on tänapäeva lastel püsivust ikka vähe. Meil on väga head väljakud ja treenerid olemas ning tahaks loota, et mängijaid ikka juurde tuleks.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.