main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vesisel rajal. Evo Racing

Vesisel rajal. Evo Racing

Äikesetorm katkestas Oskar Nisu võistluse

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
05.07.2021
09:29

Evo Racing tiimi jalgratturile Oskar Nisule jääb võidusõit Ekeren-Deurne elu lõpuni meelde.

Oskar Nisu: „Kõigepealt sai joonele ainult 90 meest, kuna 10nel tiimil polnud koroona pcr testi või vaktsineerimis passi ette näidata. Niisiis asusime joonele juba üsna väikese pundiga.  15 minutit enne starti aga hakkas korralikult kallama. Mis seal ikka, cabba selga ja üritasin motivatsiooni üleval hoida. Sõit oli linna ringidel, mis tähendas palju kurvitamist ehk pidi pundi ees kogu aeg olema, sest taga olles oli korralik kummipaela efekt. 10 km oli ehk sõidetud, kui tuli korralik äikesetorm. Lõi äikest, tuul tõusis tormiks, teedel olev vesi oli kohati nii sügav, et tüübid kukkusid sellepärast, kuna pool jooksu oli vee all. Nende kukkumiste tõttu oli meid ees ainult 25 meest järgi, meie tiimil oli kolm meest sees. Aga ega ausalt öeldes ise sellest aru ei saanud, et punt nii väike, sest ega taha polnud aega vaadata. Seal tuli keskenduda, et ise kuskile sügavasse vette ei sõidaks vms. Peas käis ka mõte läbi, et mis asja me teeme, see ei ole enam normaalne. Aga motiveerisin ennast ikka edasi pingutama, kui ühel hetkel sõit katkestati (sõidetud oli vast ainult 30km), kuna tingimused olid liiga ohtlikud. Teed olid nii räigelt üle ujutatud, et vahepeal sõitsid pool jooksu vee all, kanalisatsioonid ajasid üle ja seda oli ka lõhnast tunda, et vahepeal oli tee peal midagi rohkemat kui lihtsalt vesi. Igatahes jäeti siis sõit pooleli. Vahetasime riided ära ja pidu läbi. Nüüd ootab korralik enda, ratta ja riiete küürimine ees, sest mine tea millega need koos kõik on.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.