main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak ja Andrea Adamo. Hyundai Motorsport

Ott Tänak ja Andrea Adamo. Hyundai Motorsport

Adamo kiitis Tänaku ja Neuville’i läbisaamist ja eestlase panust auto arendamisel

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
17.07.2020
08:55

Hyundai autorallimeeskonna boss Andrea Adamo rääkis häid sõnu Ott Tänaku ja Thierry Neuville’i koostöötahte kohta ning tõi esile eestlase hindamatut panust masina arendustöös, kirjutas ERR.

“Kas teate, mis on mulle muljet avaldanud? See viis, kuidas Thierry on olnud Oti liitumise osas nii rahulik. Ta on avatud meelega ja valmis tegema kõik, et asi töötaks,” lausus itaallane väljaandele DirtFish.

“Samamoodi Otiga. Kui nad testivad, siis teevad koostööd ja arendavad autot õiges suunas. Areneme hästi. Inimesi paneb tiimisisene konkurents muretsema, aga meil toimib koostöö. Mõistagi, kui ralli algab, siis on see võistlus. Aga väljaspool rallisid oleme ühes paadis.”

Eraldi peatus Adamo Tänaku testitaktikal, mis meenutas talle itaallasest võidusõitja Gabriele Tarquini oma, kellega Adamol on minevikus olnud samuti kokkupuuteid. Teda köidab eestlase põhjalikkus.

“Ott planeerib täpselt seda, mida soovib ja millistele aspektidele keskenduda. Samamoodi töötas Tarquini ja ausalt öeldes muudab see sõitja panuse arendustöös hindamatuks,” ütles itaallane.

“Kui Ott meile tuli, siis inimesed ütlesid mulle, et Ott on sulle väljakutseks. Ma vastasin neile eitavalt. Oti tulek Hyundaisse pole väljakutse, Oti tulek Hyundaisse on võimalus.”

Autorallihooaeg jätkub septembri alguses Rally Estonial ehk paus eelmise MM-ralliga kujuneb peaaegu poole aasta pikkuseks. “Me tegime eriolukorra ajal kõva tööd ja pingutasime testidel kõvasti. Me saime head infot ja arenesime hästi edasi,” lausus Adamo.

“Me jätkame pingutamist, aga olen väga uhke, mida mu inimesed neil rasketel aegadel saavutasid. Ausalt öeldes usun, et hakkame eelmisel aastal tiimis tehtud ümberkorralduste tulemusi. See ei juhtu üleöö, aga edasiminek on nähtav. See on hea. Aga tõsiselt hea on see vaid siis, kui võidame.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.