main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Autasustamine. Aivi Auga

Autasustamine. Aivi Auga

Abrukal võitis teistkordselt Olev Schults

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
08.08.2022
08:22

Pühapäeval, 7. augustil mängiti Abrukal juba 11. välkmaleturniir vendade Tuulikute karikatele. Osales 14 maletajat. Mängiti iga vastasega 2 partiid.

Võistluse parim oli aastase vaheaja järel amatööride eksmaailmameister Olev Schults, kes kogus 22,5 punkti 26-st võimalikust. Ainsatena suutsid temaga minimatši 1:1 viigistada Rain Kilumets ja Marko Siil.

Schultsile järgnes võistluse debütant, Tartu ärimees Ants Vihmand, kelle tulemuseks kujunes 20,5 punkti. Kolmandaks tuli Marko Siil 19 punktiga. Järgnesid Ilkka Mustonen 17 punkti ja 5.-7. kohta jaganud Marko Kolk, Ergo Beek ja Timo Tamm 16 punktiga.

Kõiki eelnimetatud mängijaid autasustati karikatega, esikolmikut ka meenetega. Meeles

peeti ka turniiri parimat naismaletajat Milde Burkovat. Võistluse lõppfaasis näitas kõige “teravamat minekut” peakorraldaja Ülo Tuulik, võites viimased 6 partiid (vastasteks Raul Seppel, Aivar Sõrm ja Jaak Turja), tagades sellega koha esikümnes.

Maletajad tänavad perekond Tuulikuid külalislahke vastuvõtu ja rikkaliku auhinnalaua eest.

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.