main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Abruka välkmaleturniiri võitis Indrek Kuusk

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
14.08.2019
09:01

Laupäeval, 10. augustil toimus Abrukal juba 8. välkmaleturniir vendade Tuulikute auhindadele. Osales 14 maletajat, igaüks mängis 26 partiid (iga vastasega kaks mängu, nii valgete kui mustade malenditega).

Edukaim oli Indrek Kuusk, kes kordas enda eelmise aasta saavutust. Tema skoor oli 22,5 punkti. Järgnesid Aivar Sõrm ja Marko Siil 21 punktiga, teise koha auhind läks viimaste aastakümnete Saaremaa parimale välgutajale Sõrmele, kes omavahelises matšis oli Siilist

parem 1,5:0,5. Neljandaks jäänud Saaremaa parim kiirmaletaja Rain Kilumets (19 punkti) sai eriauhinna parima tulemuse eest esikolmiku vastu (4 punkti 6st võimalikust).

Karikaid jagati korraldajate poolt veel parimale naismängijale (Milde Burkova) ning noorimale osavõtjale (Andres Sui), Vahtra talu värske meepurgi omanikuks osutus Siret Sui.

Aasta pärast on kõik kutsutud 9. välkturniirile.

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.