main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ken Torn ja Kauri Pannas. M-Sport

Ken Torn ja Kauri Pannas. M-Sport

Aasta võistkond on rallipaar Ken Torn ja Kauri Pannas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
30.12.2021
19:48

Saare maakonna 2021. aasta parimad sportlased selgusid kolme kategooria (spordiklubid, rahvas ja spordikomisjonid) hääletustulemuste teel. Parim võistkond on rallipaar Ken Torn – Kauri Pannas.

Aasta võistkond on rallisportlased Ken Torn ja Kauri Pannas 28 (10+8+10) punktiga. Neile järgnesid võimlemisklubi Pärl võistlusrühm Aurora 26 (9+10+7), jalgpallimeeskond FC Kuressaare 22 (8+7+7), rallisõitjad Robert Virves ja Sander Pruul/Aleks Lesk 21 (6+6+9), JK Saarepiiga tütarlaste U13 võistkond 20,5 (7+9+4,5) ja Saaremaa Võrkpalli meeskond 15 (4+4+7) punktiga.

Ken Torn ja Kauri Pannas krooniti ERC Juunior klassis Euroopa meistriteks. Saaremaa rallil saavutati absoluutarvestuses 2. ja EMV2 klassis 1. koht. Viru Rallil oldi absoluutarvestuses teised ja EMV2 klassis võitjad.

VK Pärl võistlusrühm Aurora sai Eesti meistrivõistlustel tublide turniiril B-klassi rühmade rühmvõimlemises ja Elva lahtistel meistrivõistlustel 1. koha. Tallinna lahtistel meistrivõistlustel, Mall Kalve memorial cupil ja Pärnu lahtistel meistrivõistlustel teise koha.

FC Kuressaare meeskond mängis jalgpalli 10 liikmelises Premium liigas välja klubi ajaloo parima 7. koha.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.