Kategooriad: Kergejõustik
30.12.2021
19:40

Saare maakonna 2021. aasta parimad sportlased selgusid kolme kategooria (spordiklubid, rahvas ja spordikomisjonid) hääletustulemuste teel. Parim meesseenior on kergejõustiklane Tarmo Mändla.

Aasta seeniorsportlane meeste arvestuses on jooksja Tarmo Mändla 29 (10+10+9) punktiga. Talle järgnesid purjetaja Karl Kolk 25 (9+6+10), jooksja Arnold Nõmm 23 (8+8+7), judokas Marko Kesküla 20 (5+9+6), ketasgolfar Andres Ramst 19 (7+4+8) ja Argo Saagpakk 16 (6+5+5) punktiga.

Tarmo Mändla sai esikohad Eesti veteranide meistrivõistlustel (M50) 10 km maanteejooksus ja 21,1 km jooksus. Eesti omavalitsuste suvemängudel meesveteranide 3000 m jooksus, Eesti seenioride spordimängude (M55) 3000 m jooksus ja jõustruktuuride VII spordimängude (M 40+) 5000 m jooksukrossis oli ta 2.

Karl Kolk tuli purjetamise PLATU 25 jahiklassis maailmameistriks.

Arnold Nõmm sai esikohad Eesti kergejõustikuveteranide meistrivõistlustel (M70) 800 m jooksus, 5000 m jooksus, 1500 m jooksus ja 10 km jooksus sai ta 2. koha. Eesti seenioride spordimängudel sai ta (M70) klassis 800 m jooksus 2. koha.