main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Laht nurgalööki andmas. Allan Mehik

Sander Laht nurgalööki andmas. Allan Mehik

Aasta kuival olnud Sander Laht otsib väravasoont

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.06.2020
09:00

FC Kuressaare ründaja Sander Laht lõi viimati Premium liigas oma meeskonna kasuks värava 29. juunil 2019, kui viigistas mängus Narva Transiga 88. minutil seisuks 1:1. Sellest ajast saadik ei ole vastaste väravavõrk meeskonna esiründaja tabamusest enam sahisenud.2018. aastal oma meeskonna kasuks koguni 15 väravat löönud ja 290 liigakohtumises Kure parimana 90 korral tabamuse kirja saanud Sander Laht tunnistab, et nii pikk põual püsimine tema hinge eriti ei näri, sest kui ei tule, siis ei tule ja pole midagi teha.

„Treener on selle kohta öelnud väga hea lause, millal see värav ükskord tuleb, aga ma ei saa seda kahjuks öelda. Loodan, et see sünnib üsna pea,“ oli ründaja oma võimalusi hinnates siiski jätkuvalt optimistlik.

„Eelmine poolaasta jäi kõik ikkagi minu haiguse taha, sel aastal pole väga palju variante ka saanud, pigem on võimalusi olnud teistel ründajatel. Õnneks ei ole minu löömata jätmiste tõttu meeskonnal midagi tegemata jäänud, sest teised mehed on vajalikud väravad ära vormistanud.“

Samas on motivatsioon kaan pealt maha saada siiski suur. „Aasta aega olen seda väravat proovinud lüüa,“ tõdes Sander Laht kokkuvõtteks.

Meeskonna kapten Märten Pajunurm on kindel, et Sander Lahelt hakkab veel väravaid tulema. „Sanderil on lööki küll ja küll hakkab sisse minema ning ma arvan, et see on ainult aja küsimus,“ märkis keskkaitsja, kelle sõnul on peamine, et meeskonnal läheb hästi.

Probleemi ei näe ka peatreener Roman Kožuhhovski. „Olen Sanderi tegutsemisega väga rahul, ma tean, et ta töötab meeskonna nimel ja olen kindel, et lähiajal ta lööb ära,“ lausus peatreener.

„Ma näen, et Sanderil on igas mängus momendid ja kui ründajal need on, siis ta ka realiseerib. Ta on eeskuju kõigile, sest kannab liidrina suurt vastutust ja tunnetab seda. Võib-olla just liigne tahtmine on teda viimasel ajal pärssinud. Väravatele ei pea mõtlema, nad tulevad.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.