main banner
Saaremaa Spordisõber logo
5 päeva alguseni: Gibraltari Saarte mängud said oma postmargid

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
01.07.2019
08:20

Gibraltari valitsus ja Gibraltari Filateelia Büroo emiteerisid 6.-12. juulini toimuvate Saarte mängude puhul margiseeria.

Margiseeriasse kuulub 14 marki, mis kajastavad kõiki võistlusprogrammi kuuluvaid spordialasid. Margid kujundas kohalik kunstnik Leslie Gaduzo ja disainis Stephen Perera. Tehtud töö eest tänas neid Gibraltari kultuuriminister Steven Linares, vahendab Gibraltar Chronicle.

Ühe margi hind on 3.37 naela, margiseeria hind on 12.92 ja seda saab osta kohalikus postkontoris ja www.gibraltar-stamps.com. Lisaks on mark saadaval viiekümnes maailma riigis ja marke on toodetud 20 000 eksemplari.

Leslie Gaduzo ütles, et teda motiveeris sportlik emotsioon ja ta püüdis tabada sportlaste maksimaalset pingutust nende valitud alal. Koos oma elukaaslase Valerie Cisarego salvestasid nad erinevad spordialad videole, et tabada paremini nende alade dünaamikat.

“Sellised margid on suure tähendusega ja ma usun, et need saavad olema meile külla saabuvate 24 saare sportlaste hulgas väga populaarsed,” märkis Gibraltari spordiminister Steven Linares, lisades, et margid on midagi, mis on võimalik endaga koju kaasa võtta.

Omapoolset tunnustust avaldas ka Gibraltari mängude esinaine Linda Alvarez, kes ütles, et on väga keeruline kajastada erinevaid spordialasid. “Mulle meeldib just sportlaste kajastamine nende soorituses. See on midagi erinevat ja päris retro,” lausus ta.

LOO KASUTAMINE AUTORI LOATA KEELATUD.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.