main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Korvpallur Tauno Selberg Gotlandil märke vahetamas. Alver Kivi

Korvpallur Tauno Selberg Gotlandil märke vahetamas. Alver Kivi

3 päeva alguseni: Gibraltarile võetakse kaasa 2000 rinnamärki

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
03.07.2019
09:15

Iga kahe aasta tagant toimuvate Saarte mängude üheks meeldejäävamaks traditsiooniks on erinevate saarte rinnamärkide vahetamine ja nende kogumine on saanud lausa sportlikuks väljakutseks. Saarlastel on neid selleks varutud pea 2000.

Nädala jooksul on paljude osalejate eesmärgiks korraliku sportliku tulemuse saavutamise kõrval ka täiskomplekt märke kokku saada. Kuna esindatud on 24 liikmessaart, siis nõuab see tõsist pingutust, aga ka julget ettevõtmist ja suhtlemist.

“See on väga hea traditsioon ja märgid on kindlasti mälestuseks,” rääkis Saaremaa Saarte Mängude Assotsiatsiooni juhatuse esimees ja delegatsiooni juht Mati Mäetalu, kes on seni teiste saarte märgid kõik kokku saanud.

“Selline märkide vahetamine innustab ka omavahelist suhtlemist, sest sa pead teise saare esindajaga märgi saamiseks ju rääkima. See peaks kindlasti jätkuma ja meil on igale delegatsiooni liikmele 25 märki koos väikese varuga. Lisaks on ka seljakott ja väikesed Eesti lipud.”

LOO KASUTAMINE AUTORI LOATA KEELATUD

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.