main banner
Saaremaa Spordisõber logo
16. Muhu jooks tuleb uues kuues

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
23.07.2018
15:32

17. augustil toimub 16. Muhu jooks. Kui eelneval viieteistkümnel korral (esimene jooks toimus 1987.a.) joosti traditsiooniliselt Kuivastust Nautse külla, siis seekord on kavas mitmeid uuendusi.

Esiteks on mõlema distantsi stardi- ja finišipaik on ühes kohas, Liiva staadionil Muhu Spordihalli kõrval. Teiseks suuremaks muudatuseks on põhijooksu pikkus ja marsruut. Kui varasemalt joosti 17,3km mööda elava liiklusega Kuivastu – Kuressaare maanteed, siis seekord on põhijooksu pikkuseks 21,1km (poolmaraton).

Rada viib jooksjad Liivalt Muhu põhjarannikule, Nõmmkülla. 6,3km pikkune rahvajooks toimub valdavalt Liiva- Piiri kergliiklusteed mööda. Väiksemate muudatuste info leivad huvilised Muhu valla kodulehelt: www.muhu.ee.

Kohtumiseni Muhus!

SK Muhu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.