main banner
Saaremaa Spordisõber logo
14. Eestimaa Suvemängudeks valmistatakse 1310 medalit

Kategooriad: Eestimaa Suvemängud
Autor: Alver Kivi
30.05.2015
07:17

10.-12. juulini Kuressaares toimuvateks 14. Eestimaa Suvemängudeks valmistatakse 1310 medalit ja 141 karikat.

Eestimaa Spordiliit Jõud peasekretär Tarmo Volt ütles, et kogu suvemängude sümboolika autor on kohalik kunstnik Ain Vares, kes tegi medalite, trükiste ja bännerite kujundused. Medalid valmistab OÜ Sporrong Eesti.

„Jõudsime selleni läbirääkimiste teel,“ rääkis Volt. „Meile on oluline, et medalid teeks võõrustava linna kunstnik, kes teab hästi kohalikke olusid ja tunneb tausta.“

Ain Vares ütles, et medalil on mängude logo, Kuressaare loss ja kaks sportlast, kes sümboliseerivad Kuressaaret, kui spordikohta. „Mõningad variandid sai tehtud, siis ta tuli, mingit tõsist higistamist ei olnud,“ lausus kunstnik.

Suvemängude üldkokkuvõttes kolme paremat maakonda mõlemas grupis autasustatakse karika ja diplomiga, kolme paremat linna mõlemas grupis autasustatakse karika ja diplomiga, kolme paremat valda mõlemas grupis autasustatakse karika ja diplomiga, kavas olevate spordialade kolme paremat võistkonda autasustatakse karika ja diplomiga.

Suvemängude kavas olevatel spordialadel autasustatakse kolmele paremale kohale tulnud võistlejaid ja võistkondade liikmeid medalite ja diplomitega. Sportmängudes autasustatakse kolme parema võistkonna liikmeid ja treenerit medalite ja diplomitega.

14. Eestimaa Suvemängudel selgitatakse võitjad ja parimad võistkonnad 26 spordialal. Suvemängud korraldab Eestimaa Spordiliit Jõud koostöös Kuressaare Linnavalitsuse ning Saaremaa Spordiliiduga. Eestimaa suvemängud on Baltimaade suurimad spordimängud, kuhu oodatakse üle 4000 osaleja.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.