main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Viimsi ja Serviti kohtumine on hoos. HC Põlva Serviti

Viimsi ja Serviti kohtumine on hoos. HC Põlva Serviti

14. Eestimaa suvemängude käsipalliturniir kõrgetasemeline

Kategooriad: Eestimaa Suvemängud
Autor: Alver Kivi
10.07.2015
11:00

Nädalavahetusel Kuressaares toimuvate 14. Eestimaa suvemängude käsipalliturniir on kõrgetasemeline, sest oma maakondi esindavad Eesti kõrgliiga klubid.

Võistlustules on Põlvamaa I, Harjumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Lääne-Virumaa ja Põlvamaa II, kelle koosseisudes on esindatud Põlva Serviti, Valga Kävali, HC Kehra ja HC Viljandi mängumehed.

Turniiri korraldaja Hendrik Karlsoni hinnangul on oodata väga hea tasemega mänge ja tihedat konkurentsi. „Klubidel on alanud hooajaks ettevalmistus ja suvemängud annavad hea võimaluse kontrollida oma hetkeseisu ning konkurentide taset,“ lausus ta.

Mängitakse Kuressaare spordihoone suures saalis.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.