main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Delegatsiooni juht Mati Mäetalu on sportlastega sõiduks valmis. Alver Kivi

Delegatsiooni juht Mati Mäetalu on sportlastega sõiduks valmis. Alver Kivi

1 päev alguseni:saarlased alustasid sõitu Saarte mängudele

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
05.07.2019
12:16

Saaremaa sportlasdelegatsioon alustas reede keskpäeval Kuressaare spordihoone juurest sõitu laupäeva õhtul Gibraltaril avatavatele Saarte mängudele.

69 liikmeline delegatsioon lendab Gibraltarile Finnairi liinilennuga marsruudil Tallinn – Helsingi – Malaga, kus ollakse kohal südaööl. Edasi sõidetakse öösel bussidega majutuspaika ja teekond lõpeb laupäeva varahommikul.

Delegatsioon on mängude ajal majutatud külalistemajana kasutusel olevas Gibraltari Retreat Center`is, kus on korraldatud hommiku- ja õhtusöök.

Tagasiteed alustatakse Malagast 14. juulil, Finnairi lennuga kell 2.15, Tallinnas ollakse orienteeruvalt 10.45. Seejärel sõidab delegatsioon bussidega Saaremaal ja kõik on oodatud sportlasi vastu võtma.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.